.12 Lat!

Image module

Witamy w Neogenesis Clinic – miejscu, gdzie piękno i zdrowie skóry stają się naszym wspólnym celem. Jesteśmy przekonani, że profesjonalizm, nowoczesne technologie i indywidualne podejście do każdego Klienta to klucz do sukcesu w dziedzinie kosmetologii. Nasza pasja, wiedza i doświadczenie sprawiają, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbając o każdy detal i dostarczając oczekiwanych rezultatów.

Neogenesis Clinic to kontynuacja sukcesu gabinetu Twoje Mini Spa, który przez 12 lat służył swoim Klientom, dostarczając im profesjonalnych usług kosmetologicznych. Przeobrażenie gabinetu w Neogenesis Clinic to kolejny krok w dążeniu do doskonałości, mający na celu zaoferowanie jeszcze lepszej jakości i większego wachlarza zabiegów, opartych na innowacyjnych technologiach i najnowszych trendach w dziedzinie kosmetologii estetycznej.

Nasz gabinet łączy w sobie elegancję, wygodę i najnowsze osiągnięcia w kosmetologii. Dążymy do tego, aby każda wizyta w naszym gabinecie była nie tylko efektywna, ale również przyjemna i relaksująca. Zapewniamy szeroką gamę zabiegów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Nasz zespół ekspertów z niezwykłą starannością dobiera odpowiednie metody i preparaty, aby odmienić Twoją skórę i podkreślić Twoje naturalne piękno.

Odkryj swoją drugą młodość

w Neogenesis Clinic!

Image module
Monika Wilk-Głodzik

Magister kosmetologii, właściciel salonu

Przygoda z kosmetologią zaczęła się od moich problemów skórnych, którymi są blizny na twarzy. Uświadomiłam sobie wtedy, że ludzi z problemami skórnymi jest bardzo dużo. Pomyślałam, że mogę stać się kimś kto im pomoże uporać się z problemem aby mogli poczuć się lepiej. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku kosmetologia, ale to mi nie wystarczyło. Kosmetologia stała się moją pasją. Nieustannie swoją energię i wolny czas poświęcam na śledzenie najnowszej literatury oraz na kursy i szkolenia w zakresie najnowszych trendów w kosmetologii.

Jako właścicielka salonu „Neogenesis Clinic” dbam aby świadczone w nim usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Przykładam ogromną wagę do relacji z moimi Klientami. Jestem zwolenniczką stosowania indywidualnie dobranych terapii łączonych, które przynoszą najlepsze i najtrwalsze efekty. Specjalizuję się mikronakłuwaniu, które doskonale sprawdza się w terapii blizn, czego jestem najlepszym dowodem, gdyż każdy zabieg wprowadzany do gabinetu zawsze najpierw testuję na sobie.

Jestem autorką blogów zadbanaipiekna.pl oraz monikawilk.pl, a także szefową działu uroda portalu kobietawkrakowie.pl

Szczęście i zadowolenie moich Klientów jest dla mnie najważniejsze, dlatego dzielę się z nimi moją wiedzą i doświadczeniem.

Anita Gardoń

Certyfikowana linergistka z kilkuletnim doświadczeniem, dodatkowo specjalizująca się w bezpiecznym usuwaniu laserowym nieestetycznych pigmentacji.

Moja przygoda z makijażem permanentnym zaczęła się tak naprawdę od mojej pierwszej wizyty, kiedy to ja miałam robione brwi. Wróciłam do domu i pomyślałam „też chce to robić”! Ta branża pochłonęła mnie całkowicie! Teraz jako linergistka z kilkuletnim doświadczeniem, mogę pochwalić się umiejętnościami, które pozwalają mi tworzyć ultra delikatne i subtelne pigmentacje, podkreślające naturalne piękno kobiet. Moje umiejętności i wiedza nabyte na wielu kursach i szkoleniach dają mi możliwość zaproponowania spersonalizowanych rozwiązań dla każdej z Was. Cechuje mnie indywidualne podejście do Klienta.

Moim dodatkowym atutem jest posiadanie szkolenia z usuwania starych i nieestetycznych pigmentacji za pomocą lasera i removera gdzie kładę mocny nacisk na bezpieczeństwo i skuteczność. Nie zaprzestaje na pozyskiwaniu nowych umiejętności oraz wiedzy aby ciągle podnosić jakość moich usług.

Monika

Zdobyłam licencjat kosmetologii na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Stopień magistra kosmetologii na Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej w Krakowie. Moja pasja do medycyny estetycznej skierowała mnie na studia podyplomowe na Wyższej Szkole Wychowania w Sportach w Dąbrowie Górniczej, gdzie miałam okazję pogłębić swoją wiedzę i umiejętności. Dodatkowo, posiadam tytuł licencjata ratownictwa medycznego, który zdobyłam na tej samej uczelni.

Obecnie jestem wykładowcą akademickim w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego, gdzie prowadzę zajęcia na kierunku Kosmetologia i Medycyna Estetyczna. Pełnię także funkcję instruktora i szkoleniowca w zakresie kosmetologii, medycyny estetycznej, kosmetyki, stylizacji i wizażu.

Moje wieloletnie doświadczenie praktyczne pozwoliło mi stać się autorem i współautorem licznych publikacji naukowych i branżowych. Jako osoba aktywnie pracująca w branży, ciągle poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, aby móc oferować najwyższy standard usług.

error: Content is protected !!